RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Degutienė pasitiki su Murza bendradarbiavusiu patarėju

[kai pasiūliau "Zebra" redaktorei Laurai sakė "tik oj!", kai už kelių valandų parašiau, sakė "gal nereikia", todėl publikuoju čia]

Irena Degutienė neturi pagrindo nepasitikėti savo patarėju užsienio reikalams Laurynu Kasčiūnu, šiandien „Zebrai“ sakė Seimo pirmininkės atstovas spaudai Juozas Ruzgys.

2003 metais Kasčiūnas kartu su Murza dalyvavo visuomeniniame judėjime „Už nepriklausomą Lietuvą“, kuris siekė, kad Lietuva nestotų į Europos Sąjungą.

Seimo pirmininkė buvo informuota apie tą jo dalyvavimą spaudos konferencijoje, kurioje Kasčiūnas dalyvavo iškart po mokyklos. Per tą laiką jis baigė universitetą ir tapo politologu. Ponia Degutienė priimdama jį į darbą žinojo tvirtas jo vertybines pozicijas ir kad jis neturi nieko bendro su neonaciais“, teigė Ruzgys.

Degutienės atstovas spaudai taip pat sakė, kad Seimo pirminkė prieš paimdama Kasčiūną į savo komandą gavo specialių tarnybų išvadas.

Seimo pirmininkė taip pat gavo specialiųjų tarnybų išvadas, kurios leidžia jam dirbti su ypatingai slapta informacija“, sakė Ruzgys.

Kasčiūnas bendrą veiklą su tuometiniu rasistinės Nacionaldemokratų partijos lyderiu Mindaugu Murza teisino jaunatvišku entuziazmu.

Tai nereiškia, kad aš esu rasistas. Buvo toks gyvenimo momentas, buvo daug jaunatviško entuziazmo, kai ES integracijos procese bandžiau pateikti kritišką požiūrį“, „Zebrai“ šiandien sakė Kasčiūnas.

Seimo pirmininkės patarėjas tvirtina, kad judėjimas buvo padrikas.

Buvo, kas bandė įžvelgti integracijos procese ir neigiamų pusių, tačiau organizuotos jėgos ten nebuvo. Niekas nesakė, kad tu dirbi už kažką. Murzos asmenybės kulte aš nedirbau. Nebuvo nieko aiškiai artikuliuoto“, kalbėjo Kasčiūnas.

Laurynas Kasčiūnas taip pat yra Tarptautinių santykių ir politikos mokslų instituto dėstytojas. Save jis priskiria „tautinei konservatyviai stovyklai“.

Mindaugas Murza yra radikalas, rasistas, daugybę kartų bandė užregistruoti savo partiją, tačiau dėl ideologijos prieštaravimo Lietuvos įstatymams, ji būdavo neregistruojama.

2003 m. Murza buvo Lietuvos Nacionaldemokratų partijos pirmininku, prieš tai tas postas priklausė Kovo 11-osios rasistų eitynėse dalyvavusiam Seimo nariui Kazimierui Uokai.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.