RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

They made it sot way

Ir porą fotošopo. 

Kai Vilniuje atsidarė "Soto" kepykla, nesitikėjau nieko iš jų gero. Maksiminės bandelės ir sūriu nepasižyminčios picų imitacijėlės gulėjo ant jų lentynų, niekas neatrodė sodru, sultinga ir ypatinga, kaip sluoksniuota bandelė su šokoladu iš "Vanilės" Ulonų gatvėj, kuri skamba įprastai, bet tokia nėra. Tai tas "Sotas" kažkada neseniai paleido "Subway" kloną, plačiausio greito maisto tinklo kopiją. "Subway" turi daugiau parduotuvių nei "McDonald's", JAV žinomi tuo, kad savo kampaniją leido su žnogum, kuris numetė daugybę svorio, valgydamas tik "Subway".  Ir aš ten dirbau, dariau su tais sumuštiniais ką norėjau - ant stalo, po stalu, picų krosnyje.

Principas "Soto" dviejų sumuštinainių kaip "Subway" - išsirenki norimą duoną, išsirenki mėsas, kurios suteikia sumuštiniui pavadinimą ir išsirenki daržoves, kokias tik nori. Išsirenki gyvenimą. Vadina "Sotas" tą kloną išradingai "Sotway".

Duonos keturios - šviesi, tamsi, su žolelėm arba su pabarstais. Raudonėlių žolelės irgi pabarstytos ant duonos, bet pabarstais nevadinamos. Kažkokie grūdai ir kitokios avižos. Išsirinkau pakepą su žaliais pabarstais, dar saliamio, kumpio ir šoninės. Saliamis -  tokia virta, dviem Marloboro užtraukimais parūkyta dešra su Toskanos iliuziją suteikiančiu žaliu pipiru. Kumpis, kurį irgi gali rinktis iš jautienos, kalakutienos ir kiaulienos (?, pasiklydau kataloge), tai jautienos lygtai "Biovelos", apvirtas, o šoninė kepta gerai.

Pardavėja Milda medaus-garstyčių-majonezo padažą liejo lyg grasinčiau. Sūrio krenta keturi pusgabaliukai. Daržovių guli pomidorai, agurkai, rauginti agurkai, svogūnai, alyvuogės, jelapenai ir salotos.  Ir paprikos. Tai man svogūnų, raugintų agurkų, pomidorų ir jelapenų. Jo, gerai, pabarstykit parmezano, čia jūsų 13 litų už didelį, 30 cm sumuštinį, kurio 15 cm versija kainuoja 9 litus.

Padažas varva per pirštus, majonezas suvalgė visas garstyčias. Duona per daug pyragas, per daug išpūsta, per mažai duona, per mažai rupi.  Kiek neįprasta jausti lietuviškų mėsų kvapynus tokios bulkos aplinkoj, tačiau daržovės viską gelbsti. Mėsa nėra stiprioji jų pusė, bet visai bloga ji nėra. Bet gelbėjaus daržovėm. Sūris lygtai čedario imitacija. Prarijau visą 30 centimetrų šlangą. Normaliai. Einu kur kitur. Gal kokios kraujinės dešros. O gal povandeninių sumuštinių į Lukoilą, mačiau ten juos vadina GooDay. Bandė pamarketinguot, o gavosi pavadinti gleivėm - goo. 

Ramunas

Subway turbut totaliai dzin, kad LT toks atsidare - Kinijoj ir kitur dar ne tokiu rip offu pilna turbut. o goo - geras, nepastebejau. Slengu tai dar truputi idomiau nei "gleives" reiskia.

Akvilė

Run to try. Sotas duoda wi-fi. Ir ten yra indiškos arbatos iš milteliu. Kai žiemą prieš koncą išgeri, pusiau atgauni balsą. Ir kartais dienom duoda skanių makaronų. Jei vis dar duoda. Labai seniai buvau.

Algirdas

Man nuoširdžiai įdomu, kada subway tai pamatys ir duos pylos už totalų rip-off'ą.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.