RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Valentinas Masalskis stato spektaklį pagal Mindaugo Nastaravičiaus pjesę

Mindaugas Nastaravičius 

Aktorius ir režisierius Valentinas Masalskis ir jo Klaipėdos universiteto studentų trupė šiuo metu repetuoja specialiai jiems žurnalisto ir rašytojo Mindaugo Nastaravičiaus rašytą pjesę "Paukštyno bendrabutis".

Pjesėje pasakojama apie paukštyne dirbančių moterų gyvenimus.

"Tai paukštyno bendrabučio darbuotojų rytas. Jų darbas yra fasuoti vištas, bet jos nori kalbėti apie dalykus, apie kuriuos mes šnekam, ką jos jaučia, bet neturi priemonių. Jos kalba kai kam juokingai skambančia, kai kam tragiškai skambančia kalba", pasakojo Nastaravičius.

Valentinas Masalskis Mindaugą Nastaravičių vertina labai gerai.

"Kaip jis valdo dialogą! Jis rašo labai aktyvius dialogus, pas j5 per veiksmą išaiškėja personažai, labai aktyvus pokalbis, ne išklotinė personažo. Nastaravičius man primena Yasminą Rezą. Įžvelgiu gimstantį europinį dramaturgą. Man atrodo, kad jis labai gabus žmogus. Spektaklis bus kinematografiškos technikos principu, jo kalba šiuolaikiška, fragmentiška, atrodo,kad ji dokumentinė. Džiugu man sutikti žmogų, kuris taip mąsto apie meną", kalbėjo režisierius.

Pjesę šiuo metu Masalskis ir Nastaravičius tobulina ketvirtą kartą

"Rašymo procesas tęsias, apsukt visai kitaip norėjom. Kaip jis klauso, nebijo savo klaidų pataisyt, man yra tiesiog šventė", sakė Masalskis.

Per festivalį "Versmė", lapkričio 23 dieną Nacionalinio dramos teatro Mažojoje salėje įvyks spektaklio skaitymas, t.y., parodytas juodraštis.

"Iki pavasario spektaklį būtinai pastatysim", sakė režisierius.

Šis 12 žmonių Masalskio kursas taip pat yra žinomas kaip "Trupė P.S.". Jie jau yra baigę Vilniaus kolegiją. Režisierius taip pat yra surinkęs kitą,  23 studentų kursą.

"Jie visi turėtų susiliet ir būt jų teatras. Jie turėtų atnešti naują teatrą, ne statymo, o kūrimo madą atnešt. Sustatyt kaip lego, sušviest, tai taip neįdomu, aktoriai nesaveikauja, jie instaliuojasi. Tai man primena instaliaciją, o ne spektaklį. Viena mergaitė man sakė, nesuprantu, ką man nori pasakyt. Nei žodis svarbu, nei judesys, nei rūbai, nei veidai, nei teatro asmenybės. Tas pats diktorius iš televizijos kalba tuo pačiu balsu kalba Hamletas", kalbėjo Masalskis.

"Paukštyno bendrabutis" - pirmoji Mindaugo Nastaravičiaus pjesė. 2010-aisiais jis laimėjo Lietuvos rašytojų sąjungos Pirmosios poezijos knygos konkursą.

internetinis_vyras

Skaičiau kažkurį ten variantą pjesės ir man kuo puikiausiai suėjo.

živkro

Neslėpkim, talentingas bernelyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyys

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.