RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Kovok prieš blogį

 

Buvau kiek suklaidintas. Vienas bičiulis perpasakojo savo mamos žodžius, kad per Gergijevo koncertą sausio 13-osios aukos buvo pagerbtos tylos minute, pagalvojau, kad ir jis pagerbė. Pasirodo, tylos metu jo ant scenos nebuvo, tik paskui išlindo.Prieš penktadienio koncertą tylos minute, kuri buvo paskelbta lietuvių, rusų ir anglų kalbomis, buvo pagerbtos Sausio 13-osios aukos. Tuo metu scenoje jau buvo visas orkestras. Pats V. Gergijevas scenoje pasirodė jau po tylos minutės.

 

Vis tiek nemanau, kad jo koncertas yra didelis įžeidimas Lietuvai. Ar buvo susirūpinusių, kai jis koncertavo anksčiau? Nei manau, kad jis yra komunistas ir pavojus nacionaliniam saugumui. Turbūt tiesiog prisitaikėlis, išsigandęs dėl finansavimo. Net jeigu jis ir buvo tyčia siųstas sausio 13-ai (strėlių į Romanovo fondą niekas neleidžia, tai neva Rusijos planas), mano pažiūrų jis pakeisti negali ir liudijimų apie sausio 13ą ištrinti negali. O visos kitos prieš mano akis išlendančios Rusijos propagandos taktikos, visi tie interneto puslapiai man kelia juoką.

Esat matę šitą, iš tiesa.tk? Rusija stumia antialkoholinę propagandą tiesiog iš matulistų lūpų perrašytą. Oficialioji Rusija palaiko Lietuvos talibaną:

 

Jie pralaimi. Jie tik eina iš paskos ir bando įkyrėt, naudotis baimėm. Niekad nebijokim. Ir kovokim prieš blogį. Velnias, blogis, kvailumas ir kitokie komunizmai išvaizdos su ragais ir kanopom neturi, bet gali įgauti įvairias formas. 

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.