RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Ekstremali kulinarija

Heston_Blumenthal@feature

Lietuvius ir anglus sieja siaubinga virtuvė. Anglai turi didžiausią pasaulio snobą Jamie Oliver, kuris nervina net tuos, kurie nežiūri televizoriaus, nes sugebėjo užversti knygynus savo veikalais, kurių vienintelė vertė yra gražūs paveiksliukai. Šitas Anglijos Don Kichotas mėgino išgelbėti anglus nuo nutukimo. Keisti prioritetai, nes turbūt protingiau būtų gelbėti mirštančius iš bado. Žinoma, reitingai būtų prasti.

picture-496

Gustavas iš "Gustavo enciklopedijos" yra puikus atsakymas pretenzingam Oliveriui. Lietuviškasis virtuozas iš batono ir kiaušinių padaro maistą, o ne kažkokį meno kūrinį, kurio nenorėtum pajudinti ir sugadinti. Be to, paragavęs jis žavingai nukrenta nuo kėdės įtikindamas, kad buvo tikrai skanu. Nors mūsų virėjas ir yra paprastas, nepretenzingas ir žavingas, bet mėnesį prasimaitinęs jo patiekalais dėl skorbuto nebeturėtum dantų.

Anglijoje Oliveriui atsirado rimtas konkurentas. Heston Blumenthal padarė naują televizijos laidą "Feast", kurią galima apibūdinti kaip pasityčiojimą iš kulinarinių laidų. Iki tol jis buvo sukūręs "In Search of Perfection" ir "Big Chef Takes On Little Chef." Naujoje laidoje Heston neapsimetinėja, kad moko žiūrovus kulinarijos subtilybių, bet su džiaugsmu daro tai, ko mamos neleidžia savo vaikam - žaidžia su maistu.

Jo kulinarinius nuotykius dabar galima pažiūrėti  jutūbe. Laidos "Feast" tikslas - sukurti kuo įspūdingesnį ir psichodeliškesnį patiekalą. Turbūt panašią laidą būtų galėję padaryti "Monty Python," jei būtų lindę į virtuvę. Dabar belieka tikėtis, kad kokiu nors būdu Gustavas ir Blumenthal pradės bendradarbiauti ir kurs nenormalius patiekalus, kuriuos galėsime gaminti namie.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?:

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.