RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Maistas

„Studio9“ buvau rutiniškai pamaitintas

Praeitą penktadienį, nesulaukę, kol siena lentynų bus pripildyta daiktų, kaip patys pasakojo, „Studio9“ organizuotojai atidarė duris pirmiems smalsuoliams, o šiandien aš juos bandžiau užklupt nepasiruošusius ir šiek tiek pavyko.

Baras "Theroom": medis ir miestas

Rubeno Pellono ir Mariaus Tikuišio baras sunkiai pagūglinamu pavadinimu „TheRoom“ Vilniuje prie Mokytojų namų veikia kelias savaites. Ten galima ne tik užuot bjaurinus aplinką gražiai pabūti, bet ir pavalgyti maisto per burną.

Kišas turi valdyti, bet „Jaltos“ kišas turi mažai įtakos

Kur benueinu, visur iš manęs tyčiojasi. Kai ne vieną savaitę veikiančiame „Jaltos“ restorane užsisakiau vandens iš čiaupo, senobinį lyg iš babos bufeto, briaunuotą raižytą grafiną atnešusi padavėja palinkėjo „Sveikatėlės“. Niekas man to niekur nelinkėjo.

 

„Soul box“ vištienos burgeris manęs nenužudė

Kai aš, brolis, pusbrolis ar pusseserės rodydavo gurmanizmo pagrindus ir sakydavo nenorį to pieniško patiekalo, tos vyniotos mėsos ar naliesnikų, mano senelė, tėvo motina, tikra senelė, ne ta kai kam žinoma personažinė, vis primindavo, kad jei būtų bado metas, dar ne tokius dalykus valgytumėm.

"Vieta" - su pretenzija į nepretenzingumą

Šiandien Vilniuje, Šv.Ignoto gatvėj, už sunkiai pastebimų durų pradėjo veikti nauja, hm, kavinė pavadinimu "Vieta". Ją ne tik pastebėt sunku, bet nežinančiam sunku ir suprasti. "Vieta. Užeikit" kreida užrašyta. Na, bet jie duoda valgyt, o valgyt aš mėgstu.

Man bulvių prie jūsų majonezoTrakų gatvėje kokias šešias savaites veikia baras vyrišku pavadinimu "Marsas". Mažas kaip meilės kiekis Vilniaus gatvėse, įsikūrė tose pačiose patalpose kaip baimingą pagarbą prabangai ir bordelių tarnautojoms turėjusi kelti vyninė "Bobo". "Bobo" iškaba dar šviečia iš po dratu apvynioto "Marso" ženklo.

They made it sot way

Kai Vilniuje atsidarė "Soto" kepykla, nesitikėjau nieko iš jų gero.

Ekstremali kulinarija

Heston Blumenthal daro kulinarinę laidą "Feast", bet prašo to nedaryti namie. Be to, kas darytų tamsoje šviečiančią želė iš absento, kurią judintų vibratoriai?

Kaimynų "FIRMA"

Pakuotės tema labai konsumeristinė, atrodo neverta lygiuotis į "tikro" meno kategorijas ir pačių menininkų laikoma tik chaltūra. Bet tai vien dėl to, kad tų gerųjų pakuočių yra mažuma, o visų parduotuvių lentynos užtvindytos crap design pavyzdžiais. Ypač tai aktualu Lietuvoje.

Fontologija - eksperimentai (3)

Šios savaitės sloganas: Kai norisi mėsos...

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?
Lietuvis užsienyje
38%
Užsienietis jūsų gyvenamam Lietuvos mieste
62%
Iš viso balsų: 527

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.