RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Muzika

Baimė mylėti

Šiandien Vilniuje, „Menų spaustuvėje“ the young, fresh and hot Markas Palubenka pristatė savo debiutinį ilgą nekantraus akustinio ir elektroninio indie roko albumą „No fun in 101“. Albumą išleido Lauro Laučiūno ir asocijatų leiblas eksportui „Mind the groove“, savo pavadinimu papildęs marias perfrazavimų žymiojo Londono metro perspėjimo „Mind the gap“.

Paguodos prizas

„Jei nedavė „M.A.M.A, duos T.Ė.T.Ė“, vakar visą vakarą buvo šūkaliojama per tuos alternatyvos apdovanojimus. Šūkis labai gerai atspindi alternatyvos esmę – jeigu tau nepavyksta meinstryme, eik šalikeliais, you misfit. Negali gauti, ko nori, būti vietoj Petruškevičiaus on ze kovers of ze magazyns, kokias turi alternatyvas?

Atodūsių siūlės

Šiandien „Tamstoje“ Jurga Šeduikytė-Bareikienė sirenino apie drakonus, sraiges, šešėlius ir kitokius biškį pagoniškus, biškį mitologinius dalykus, kurie elektros nematę. Dvi valandas truko jos laiku prasidėjęs pusiau akustinis koncertas ir nepavargo vaikinų rankos laikyti apkabintų merginų lyg tai būtų vakaras prie židinio ir jų draugės būtų „to vertos“, nes Jurgos muzika yra romantiška.

Tik neperspauskit, vaikinai

Vakar klube „Tamsta“ Imantas Slėnys ir grupė „ReedNoBrass“ atliko savo 10 dainų koncertą. Grupė jauna, susikūrusi pernai pavasarį, tačiau Imantas nuo scenos šnekėjo apie labai senus gabalus. Šių laikų dramos yra greitos.

Sinickis, the trumpet man

Vakar „Piano man“ baras Vilniuje dovanojo klausytojams jau dviejų sūnų, Patriko ir jaunėlio Luko, tėvo Tomo Sinickio koncertą. Sugrojimas buvo nemokamas, o visi atkaklūs galėjo užkišti smulkių už Tomo džinsų, nes jis dar ir stovėjo už baro, darė kubalibres ir didelius bokalus Guinnesso.

Pagalvė išleido EP

Marius "Pagalvė" Valiulis, dar dažniau vadinamas Pagalviniu, šią savaitę per "Shaded music" išleido 2 gabalų EP "Route 18".

"Abu kūriniai gimė prieš porą metų pavasarį. Bet aš mėgstu, kad muzika susigulėtų ir dažniausiai ištraukiu tik po tam tikro laiko tarpo", pasakojo Marius.


Jis sakė, kad per tuos porą metų kūrinius mažai keitė.

Ieva Narkutė: „Taip, turiu ir žiauriąją pusę“

Vakar klube „Tamsta“ Vilniuje publikos žmonės rinkosi į Ievos Narkutės, tautoje labiausiai žinomos okupacijos priminimu „Raudoni vakarai“. Tai daina, kuri skambėjo „Tado blinda. Pradžia“ pabaigoje ir vienintelė iš tą vakarą skambėjusių, turinti politinį motyvą. Daugiausiai Ieva dainuoja apie vyrų giminę.

Marlos Singer klipe filmavosi ir Paulius Senūta

Užvakar baigtame filmuoti Marlos Singer (Rūtos Jankauskaitės) ir Wild Idler kūrinio "Kitchen love" klipe vaidino ne tik Emilis Vėlyvis ir Inga Norkė, bet ir Mindaugas Papinigis, Gabriele'io Salvatores "Sibirietiškame auklėjime" vaidinęs Arnas Federman, reklamos agentūros "Not perfect" vadovas Paulius Senūta.

Viso prie klipo dirbo apie 30 žmonių, pasakojo Rūta. 

Colours of bubbles paleido klipą singlui Phoenix

Prieš valandą su biskiu grupė "Colours of bubbles" paleido klipą jų singlui "Phoenix". Klipą filmavo vaizdo komanda "Twodicks" (Dominykas Bliznikas ir Paulius Miliauskas). Klipas filmuotas Lazdynuose.

Miglė Vilčiauskaitė turi naujų dainų

Rugsėjį Kaune pirmą kartą su nauja sudėtimi ir tikruoju vardu koncertavusi Miglė Vilčiauskaitė (anksčiau buvus žinoma Migloko spalyvardžiu) pasakoja laukianti pirmojo koncerto Vilniuje ir turinti naujų dainų.

 

Miglė sako, kad naujose dainose labiau žiūri muzikos.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?
Lietuvis užsienyje
38%
Užsienietis jūsų gyvenamam Lietuvos mieste
62%
Iš viso balsų: 527

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.