RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Politika

Vagių partiją sudaro vagys

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.

Latvių tapatybė

Atvažiuoja į Lietuvą Komorowskis. Sako, suprantu, kodėl taip sunku lietuviams ir lenkams susitarti, iškart po Pirmo pasaulinio buvo ginčų... Ginčų! Ne tai, kad mes okupavom Vilnių, bet tiesiog pasiginčijo lietuviai su lenkais. Tokios neteisybės kaip Vilniaus okupacija nebuvo. Ar kas nors iš Lietuvos galvų ką nors? Nea.

Kūrinys yra idėja

Visokie kaukėti anonimai, bijantys parodyti savo veidus, pastaruoju metu ypač aktyviai bando pateisinti intelektines vagystes, nes neva pavogus mokslininko idėją jis nukenčia, o kai pasidarai kopiją kūrinio, niekas nekenčia. Pavogi iš mokslininko idėją, jis tos idėjos nebeturi, o kai padarai kopiją, originalas išlieka. 

Komunizmo krachas prasidėjo

Tuo metu, kai Rusijos rusai apsidairė ir suprato, kad būti rusu nieko blogo, o nacionalistai Putinas ir Medvedvas vis labiau gniaužia savo beprotybes ir leidžia įvykti masiniams protestams, Lietuvos socdemai suskubo gelbėti savo socialdemokratijas.

Stebintojas Salamakinas

Kada pradės rotuot Seimo etikos komisijos kėdę arba apskritai panaikins? Konservatorių ir socdemų etikos supratimas skiriasi, tačiau tai komisijai vadovauja socdemas, reiškia, dominuoja socdemų agenda.

Paros nuostabieji

Paros nuostabieji - Ažubalis ir Grybauskaitė. Dalia Grybauskaitė teigia, kad Lietuvos žiniasklaida yra korumpuota.
<--break->

Kovok prieš blogį

Buvau kiek suklaidintas. Vienas bičiulis perpasakojo savo mamos žodžius, kad per Gergijevo koncertą sausio 13-osios aukos buvo pagerbtos tylos minute, pagalvojau, kad ir jis pagerbė. Pasirodo, tylos metu jo ant scenos nebuvo, tik paskui išlindo.

Dar kartą – rusai nebūtinai yra komunistai, komunistai nebūtinai rusai

Lietuva siekia, kad pasaulyje būtų pasmerkti komunizmo nusikaltimai. Nors pati liustracijos nesugebėjo įvykdyti. Nors to pasmerkimo siekiantyje nemato marksizmo šaknų komunizme ir socialdemokratijoj. Ir netgi Rusijoje ieško ne komunizmo, o pačių rusų. Neva visi rusai yra komunistai.

Ar Lietuvos valstybė yra stipri valstybė?

Šis rašinys nepateko į "Atgimimo" puslapius, nes buvo ne visai tai, ko tikėjos redaktorius. Gavos mano politinė programėlė.

Socdemų Vyriausybė

"Naujieji mokesčiai mažintų socialinę atskirtį", šią savaitę apie prabangos ir kitokius progresinius nelygių sąlygų mokesčius kalbėjo Seimo pirmininkė, socialdemokratė Irena Degutienė.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?
Lietuvis užsienyje
38%
Užsienietis jūsų gyvenamam Lietuvos mieste
62%
Iš viso balsų: 527

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.