RSS

Surinkti turinį

CitataKadangi visi aplinkui netenkina Šapranausko įgeidžių, ką kalbėt, kad jis jūsų reikalavimus patenkintų.

"Jei valstybė žmogui neturi atsakomybės, ką jau kalbėti apie žmogaus atsakomybę".


Apie mus

Shake your būtį! "Uroboras" yra krikdemiškas laikraštis apie menininkus, sportininkus ir jų darbus.

Pasiekti redaktorių Karolį Jachimavičių galite paštu: "karolis *etta* uroboras *taškas* lt"

arba mob. tel. nr. +370-610-07086.

Teatras

Susipažinkite su aktorėmis

Mane labai kvietė į Juozo Javaičio spektaklį „Tetos“, todėl aš į jį nuėjau. Pakėliau programėlę nuo kėdės, premjera 2011-ų balandį ant jos parašyta, ir atsisėdau „Menų spaustuvės“ Kišeninėje salėje savo plačia subine liestis rankomis su žiūrovais iš šonų ir atreminėti nuo pagalvės pavargusios nugaros antpuolius iš priekio.

Sprogo raudonas burbulas

Užvakar ir vakar Nacionaliniam dramos teatre režisierius Oskaras Koršunovas su scenaristu Marium Ivaškevičium ir muzikantu Sauliu Prūsaičiu pristatė pastatymą „Išvarymas“, kuris tik skamba kaip apskritojo stalo riterių skirtas pasmerkimas, iš tikrųjų yra nuo paprasto žargoniško „išvaryti į Londoną“. Ši tema leidžia suprasti, kad autoriams Koršunovui ir Ivaškevičiui rūpi Lietuvos likimas.

„Versmių“ geriausios – Labanauskaitė ir Kavtaradzė

Šeštadienį, lapkričio 26 d. Lietuvos nacionaliniame dramos teatre buvo paskelbtos dvi festivalio „Versmė“ pjesės, kurios virs spektakliais ir bus įtrauktos į teatro repertuarą. Tai Gabrielės Labanauskaitės "Raudoni batraiščiai" (režisierė Yana Ross) ir  Teklės Kavtaradzės "Namisėda" (rež. Gabrielė Tuminaitė).

 

Nepritapėlės skausmas

Vakar žiūrėjau „Versmės“ konkursinės programos dalyvį „Marius ir Maras“, Birutės Kapustinskaitės rašytą, Viliaus Malinausko režisuojamą. Šiūdas pjesė, ką aš galiu pasakyt?

Tai ne tu, tu esi gėjus

Tai ne tu, tu esi gėjus. Atitinki visus požymius – esi gležnas sudėjimo, mėgsti piešti ir dainuoti, manieringas, drovus, tiek bijojai merginos, kad pirmas kartas nepavyko iš antro karto. Marš dulkintis su vyrais, pas savo tikrąją tapatybę. Pasistengsi ir kaip nors susijaudinsi.

Vaitkus sugriovė teatrą, bet hito nepastatė

Vakar per grietinės upes prasibroviau iki Jono Vaitkaus spektaklį pagal senobinę Henriko Ibseno pjesę „Visuomenės priešas“.

„Ačiū, Margo“ – sakė, bus apie rusus

 

Keturi veikėjai praeitą šeštadienį susirinko Rusų dramo teatro scenoje, kad parodytų Jurijaus Ščiuckijo spektaklį „Ačiū, Margo!“ pagal Valerijaus Mucharjamovo pjesę apie rusų nuotykius Niujorke.

Spektaklis "Žirklės" - teisingumo farsas

Šiandien "Domino" teatre įvyko amerikiečio Paulo Portnerio parašyto, lenko Marcino Slawinskio pastatyto, "Rasos" ir "Aro" kosmetikos linijų plakatais ant scenos apkaišioto spektaklio "Žirklės" premjera, spektaklio kuris įdomus, nes eksponatus galima liesti rankomis per pertrauką ir uždavinėti klausimus iš salės bei replikuoti, kad naratyvas nediskursyvus.

Vaidas Baumila sukirto rankomis su aktorių agentūra

Gilfordo vaidybos mokyklą šiemet baigęs Vaidas Baumila (24) vakar tapo agentūros "IT&M" management globotiniu.

"Paklausinėjo prie kavos, kur save matau, ir dabar siūlys mane įvairiems kastingo direktoriams. Jie mane labiausiai mato televizijoje", pasakojo Baumila.

Valentinas Masalskis stato spektaklį pagal Mindaugo Nastaravičiaus pjesę

Aktorius ir režisierius Valentinas Masalskis ir jo Klaipėdos universiteto studentų trupė šiuo metu repetuoja specialiai jiems žurnalisto ir rašytojo Mindaugo Nastaravičiaus rašytą pjesę "Paukštyno bendrabutis".

Pjesėje pasakojama apie paukštyne dirbančių moterų gyvenimus.

Apklausos

Lietuvos gyventojau, kas jums svarbiau? Kurį labiau palaikot?
Lietuvis užsienyje
38%
Užsienietis jūsų gyvenamam Lietuvos mieste
62%
Iš viso balsų: 527

Komentaras

Lietuvoje intelektinės nuosavybės vagys ruošiasi kurti "Piratų partiją". Piratavimu yra vadinamos intelektinės nuosavybės vagystės, tad jau pavadinime pasakyta, koks yra jų tikslas - vogti, imti be atlygio tai, ką sukuria kiti, prieš tų kūrėjų valią.